...
.Strona główna
.O mnie
.Informacje o gronkowcu
.Kuracje
.Produkty
- ParaProteX
- AC-Zymes
- Wit.C - 500
- Chelated Zinc
- Garlic Caps
- Polinesian Noni
- ImmunAid
- Nopalin
.Prestiżowe atesty
.Jak kupić
.Antybiotyki
.Wirusy
.Grzyby
.Przywry
.Lamblie
.Owsiki
.Cennik
.Moje strony
.Kontakt

GRONKOWIEC - Iiofilizacja, a pasteryzacja

pasek

Ponieważ na rynku znajduje się wiele firm oferujących sok z owoców noni, warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat technologii w jakiej sok ów został wyprodukowany.

Oferowany na tej stronie internetowej Polinesian Noni (oraz inne produkty) posiadą na opakowaniu napis: GOOD MANUFACTURING PRACTICE ( GMP ) co oznacza: NAJLEPSZY PRODUKT, KONTROLOWANY NA KAŻDYM ETAPIE PRODUKCJI.

Został on wyprodukowany w bardzo drogiej technologii liofilizacji , z której korzysta zaledwie 2% firm, dla których jakość produktu jest najważniejsza!

Liofilizacja to proces odwadniania ciał przez ich zamrożenie, a następnie sublimację w próżni powstałych kryształków lodu. W próżni lód przechodzi bezpośrednio w parę z pominięciem stanu ciekłego. Dzięki temu woda z produktu zostaje odparowana w 98%.

PastryzacjaTechnologia ta pozwala na zachowanie aktywności wszystkich składników biologicznie czynnych zawartych w świeżych (nie przejrzałych) owocach noni i neutralizuje wszelkie bakterie i grzyby w danym produkcie. Liofilizowana żywność nigdy nie jest konserwowana chemicznie. Do naturalnej konserwacji liofilizowanej żywności dodaje się naturalne antyoksydanty z liofilizowanych ekstratów roślinnych. Do spowolnienia naturalnych procesów fermentacyjnych Polinesjan Noni, zastosowano liofilizowane ekstraty z malin, jeżyn i borówek.

Bioenergia słońca.

"Dziś również zachodnia kultura uznaje fakt, że rośliny i żywność przekazują naszemu organizmowi pewne informacje (również spirytualne!) Każda materia odżywcza posiada swoją jakość i stan. Każdy rodzaj żywności jest ucieleśnieniem wolnej energii. Znając i stosując tę wiedzę możesz sam panować nad swoim zdrowiem. Musisz tylko stosować biologicznie aktywną, czyli "żywą" żywność i suplementy, które zapewnią ci aktywność bioenergetyczną ciała, ducha i intelektu." - prof. nauk med. V.Szedlak-Vadocz.

Noni posiada wiele cennych leczniczych składników. Należą do nich: kseronina , prokseronina , damnacanthal i proteiny a wśród nich chelaty , oraz bioenergia zawarta w każdej żywej komórce.

Roślinne chelaty dostarczają do wnętrza komórki cenne składniki odżywcze i lecznicze, a zabierają niepotrzebne komórkom produkty przemiany materii. Oczyszczają więc organizm z toksyn, których wciągu roku wraz z pożywieniem dostarczamy od 4 - 7 kg.

POLINESIAN NONI dokładnie drenuje organizm i jego wszystkie narządy starając się uruchomić wszystkie procesy naprawcze w organiźmie. Przywraca homeostazę, czyli równowagę i pobudza organizm do samodzielnego działania.

POLINESJAN NONI jest liofilizowany, a zatem posiada wszystkie wartości SWIEŻEGO OWOCU!!!

W tradycyjnym procesie pasteryzacji w wysokiej temperaturze następuje zmiana struktury rośliny, zmienia się jej kolor, wygląd i smak. Zmniejsza się wartość odżywcza oraz lecznicza co ma niebagatelne znaczenie dla organizmu. Zmienia się także potencjał energetyczny!

Pasteryzacja to proces konserwacji dający nam w efekcie produkt przetworzony! Takich produktów na rynku jest wiele i nie posiadają one atestu GMP , który posiada tylko żywność liofilizowana. Posiadają one tylko atest FDA który wymagany jest dla naturalnych produktów. (naturalny liofilizowany, a naturalny pasteryzowany - to nie to samo!)

Organizm człowieka to bardzo skomplikowany "bioreaktor", który przyswoi surowe owoce, rozszczepi je i da Tobie ich energię. Z gotowanych czy pasteryzowanych owoców nie jest w stanie wydobyć takiej energii, ponieważ znika jego najcenniejszy składnik - BIOPLAZMA.

Brak tego składnika w pożywieniu powoduje, że spada jego wartość odżywcza, dlatego też pożywienie takie jest "martwe" i nie może przywrócić w organiźmie homeostazy, czyli równowagi!

CaliVita podczas produkcji swoich suplemetów stara się utrzymać w nienaruszonym stanie wszystkie naturalne formy leczniczych białek roślinnych, by zapewnić konsumentom tych produktów jak najwyższą jakość.

Teraz decyzja należy do Państwa. Kupić Polinesian Noni firmy Cali Vita International liofilizowane, czy pasteryzowane innych firm.

 

 
|Oczyszczanie||Nowotwor i markery||Odchudzanie||Sklep Natura||Osteoporoza||Zenthonic||Kontakt